Forum www.RolandRealife.fora.pl Strona Główna
 Home    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Galerie
 Rejestracja    Zaloguj
Kodeks Karny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.RolandRealife.fora.pl Strona Główna -> LSPD
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek_Corleone
Administrator
PostWysłany: Nie 12:56, 04 Maj 2008 Powrót do góry
Administrator


Dołączył: 03 Maj 2008

Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Kodeks Prawny!


Poniżej został przedstawiony kodeks prawny, wraz z działaniami podejmowanymi przez służby porządkowe. Kodeks ten, obowiązuje wszystkich mieszkańców całego San Andreas.

Art. 1§ Osoba prowadząca pojazd pod wpływem alkoholu, bądź narkotyków, po uprzednim sprawdzeniu alkomatem bądź też w inny sposób, zostaje pozbawiona prawa jazdy, umieszczona w areszcie na czas 10 minut, oraz jest zmuszona do zapłacenia grzywny w wysokości 5000$.

Art. 2§ Osoba, która w jaki sposób przejawia agresje, w sposób czynny - do funkcjonariusza policji zostaje aresztowana na czas od 3 minut w górę, oraz zostaje obciążona mandatem w wysokości 3000$.

Art. 3§ Osoba prowadząca pojazd, która jedzie w inny sposób, niż po wyznaczonej drodze (czyt. po chodniku) zostaje obciążona mandatem w wysokości do 3000$.

Art. 4§ Osoba która przyczyni się do spowodowania wypadku drogowego, zostanie obciążona mandatem w wysokości od 1500$ w górę, oraz jest zmuszona zapłacić osobie poszkodowanej należną sume pieniędzy.

Art. 5§ Osoba kierująca jednośladem, w sposób brawurowy, niebezpieczny, czy też popisowy, zostaje obciążona mandatem w wysokości do 1000$.

Art. 6§ Osoba, parkująca pojazd w sposób niepoprawny (poprawny - 2 koła pojazdu na białej linii idącej wzdłóż chodnika) zostaje obciążona mandatem do 1000$

Art. 7§ Osoba w jakikolwiek sposób łamiąca przepisy drogowe powszechnie obowiązujące, bądź też zakłócająca ruch uliczny, określana jest mianem pirata drogowego, zależnie od popełnionego wykroczenia, zostaje umieszczona w areszcie na czas do 10 minut, oraz jest zmuszona do zapłacenia grzywny, w wysokości od 1000$ do 10000$.

Art. 8§ Osoba która nie zatrzymuje pojazdu ja polecenie służb porządkowych, bądź w jakikolwiek sposób unika zatrzymania, zostaje umieszczona w areszcie na czas 5 minut oraz jest zmuszona do zapłacenia grzywny w wysokości 5000$.

Art. 9§ Osoba jadąca samochodem po lewej stronie ulicy, obciążona zostaje mandatem w wysokości od 3500$ w góre.

Art. 10§ Osoba prowadząca pojazd, który jest zaopatrzony w podtlenek azotu, potocznie zwany nitrem, zostaje umieszczona w areszcie na czas 5 minut, a jej pojazd zostaje zarekwirowany.

Art. 11§ Osoba która w jakikolwiek sposób przyczynia się do rozpoczęcia bójki, czy też innego czynnego zamieszania, zostaje umieszczona w areszcie na czas 5 minut.

Art. 12§ Osoba, która w jakikolwiek sposób niszczy mienie miasta, zależnie od popełnionego wykroczenia, może, jednak nie musi zostać zatrzymana, jednak jest zmuszona do zapłacenia grzywny w wysokości od 500$ do 5000$.

Art. 13§ Osoba, która poprzez jakiekolwiek inne zachowanie zakłóca spokój panujący w mieście, zachowaniem niepasującym do w/w artykułów kodeksu prawnego, może zostać ukarana, zaleznie od popełnionego wykroczenia może zostać ukarana mandatem w wysokości do 10000$, oraz umieszczeniem w areszcie na czas wyznaczony przez danego policjanta.

Art. 14§ Osoba podejrzana o czynne przyczynianie się do rozprowadzania broni, bądź też specyfików odurzających, które są powszechnie nielegalne, zostaje uszmieszczona w areszcie na czas 5 minut, oraz jest zmuszona do zapłacenia grzywny w wysokości 3000$.

Art. 15§ Osoba podejrzana o czynny napad, w celu zyskania pieniędzy poprzez wyłudzenie czy też kradzież, posiadająca broń, obciążona jest zarzutem napadu z bronią w ręku. Osoba jest umieszczona w areszcie na czas 15 minut, zostaje nałożona grzywna w wysokości od 8000$ w górę.

Art. 16§ Osoba posiadająca środki odurzające, zostaje umieszczona w areszcie na czas 3 minut, oraz jest obciążona 2000$ grzywny, narkotyki zostają zarekwirowane.

Art. 17§ Osoba posiadająca nielegalną broń, zostaje umieszczona w areszcie na czas 5 minut, oraz jest obciążona 2000$ grzywny, broń zostaje zarekwirowana.

Art. 18§ Osoba która dopuszcza się zabójstwa bądź usiłowania zabójstwa podlega karze pozbawienia wolności od 10 minut do dożywocia z możliwością warunkowego zwolnienia najwcześniej po 40 minutach (fort demorgan).

Art. 19§ Osoba winna kierowania nielegalną grupą przestępczą podlega karze od dziesięciu lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

Art. 20§ Osoba odpowiedzialna za zabójstwo funkcjonariusza podlega karze dożywotniego pozbawienia wolności z możliwością warunkowego zwolnienia po okresie lat czterdziestu.

Art. 21§ Osoba która dopuszcza się morderstwa ze szczególnym okrucieństwem podlega karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Art. 22§ Osoba podejrzana o przetrzymywania kogokolwiek wbrew jego woli, bądź też biorąca udział w takim przedsięwzięciu, określana jest mianem porywacza, i podlega karze od 30 minut, aż do dożywocia.

Art. 23§ Osoba która odpowiada za zlecenie morderstwa podlega karze określonej w art. §17.

Art. 24§ W szczególnych przypadkach w wypadku dokonania przestępstw określonych w paragrafach §17 ? §22 sąd może orzec wykonanie kary śmierci przez rozstrzelanie.

Art. 25§ Osoba podejrzana o prowadzenie zorganizowanej grupy przestępczej, po rozprawie sądowej, oraz przedstawieniu dowodów w tej właśnie sprawie, po uprzednio przeprowadzonej rozprawie sądowej, podlega karze dożywotniego pozbawienia wolności, bądź nawet karze śmierci


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.RolandRealife.fora.pl Strona Główna -> LSPD Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare